Monteur-& Ferienwohnung Eichmann

  • 70 м²
  • 2 спальні
  • 1 ванна кімната

Monteur-& Ferienwohnung Eichmann Dresden розташовані у районі Leuben, на відстані 3.3 км від таких культурних пам'яток, як Технологічно-промисловий дрезденський музей.

В апартаментах є балкон і повністю обладнана кухня з пральною машиною для максимального комфорту. Для забезпечення вашого комфорту в цьому помешканні передбачені окремий туалет і душ. Крім того, тут є фен і рушники.

У Monteur-& Ferienwohnung Eichmann є повністю обладнана кухня, і там можна знайти всі необхідні предмети, включаючи посудомийну машину і духовку.

Новий єврейський цвинтар на відстані 15 хвилин їзди машиною і Музей Панометр в Дрездені на відстані майже 10 хвилин їзди від апартаментів. Синє диво знаходиться на відстані 4 км. Аеропорт Дрездена розташований за 20 км, а автовокзал Reichenhaller Strasse - біля Monteur-& Ferienwohnung Eichmann.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Monteur-& Ferienwohnung Eichmann Дрезден
F3 -
Ціна лише для моб. пристроїв

F3 - "Gemuetlich Mit Kunst"

9.0
Блискуче 29 відгуків
196 м від помешкання
USD 76 USD 68
за ніч
Ferienwohnung Tukan Apartment Dresden Laubegast Wlan Tv Ebike
Ціна лише для моб. пристроїв

Ferienwohnung Tukan Apartment Dresden Laubegast Wlan Tv Ebike

8.2
Дуже Добре 37 відгуків
211 м від помешкання
USD 168 USD 151
за ніч
Apartment Kamelienweg By Interhome
Ціна лише для моб. пристроїв

Apartment Kamelienweg By Interhome

8.8
Відмінно 6 відгуків
242 м від помешкання
USD 114 USD 103
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Аеропорт Дрездена
    16 км

    Залізничні вокзали

    Central Station Dresden
    7 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Послуги для домашніх тварин
    • Вітальний коктейль

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка
    • Настільні ігри

    В номерах

    • Опалення
    • Садові меблі
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Детектори диму
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 18:00 до 20:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 10:00
    Часті питання
    • Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами в Monteur-& Ferienwohnung Eichmann?
      Звісно, Monteur-& Ferienwohnung Eichmann дозволяє розміщення з домашніми тваринами.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з електрочайником, посудомийною машиною і духовкою.
    • Квартира Monteur-& Ferienwohnung Eichmann розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Neustadt розташований на відстані близько 8 км від квартири Monteur-& Ferienwohnung Eichmann.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Аеропорт Дрездена
    16 км

    Залізничні вокзали

    Central Station Dresden
    7 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Monteur-& Ferienwohnung Eichmann Дрезден

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити